Лазерне гравірування — це сучасна технологія, що дає можливість наносити дуже точні зображення необхідного розміру на поверхні за допомогою промислового лазерного гравера, з максимальною продуктивністю і ефективністю.

Лазерне гравіювання — дуже гнучка технологія, що дозволяє отримувати якісну обробку матеріалів, наприклад, легке лазерне маркування поверхні, а також і глибоке, ретельне лазерне гравіювання, під час якого термічний вплив на поверхню матеріалу і його форми, мінімальні.

Лазерне різання дозволяє виготовити виріб високої якості. Завдяки унікальній технології впливу лазера і максимально високої швидкості, вирізані лінії мають максимально точні розміри, що дозволяє виготовляти вироби "без швів". За допомогою лазерного розкрою виходить продукція ідеальної якості. Лазерна різка шпону, фанери, МДФ, акріла, АПЄТ, трафарети, плечики, нагородні кубки та ін.

Зображення і написи, що отримані за допомогою лазерного гравіювання, відрізняються високою довговічністю, зносостійкістю, та їх практично неможливо видалити. В рекламній агенції Format можна зробити гравірування на пивних бокалах, винних бокалах, бокалах для віски, сувенірів, подарунків, брелоків та ін.

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 15 хвилин

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми