Рекламні вивіски можуть мати великий позитивний вплив на ваш бізнес. Однак ви повинні бути впевнені, що використовуєте правильні кольори, матеріали та дизайн, щоб ваша вивіска виділялася і була ефективною. Пропонуємо вам ознайомитись з деякими загальними правилами для створення кращої нової індивідуальної вивіски.

Неонові вогні грають життєво важливу роль в рекламі і відображенні потреби всіх типів бізнесу. Корпорації, ресторани, бари, великі заходи, весілля були одними з основних користувачів різних типів неонових вогнів. За допомогою сучасних технологій неонові вогні були модернізовані. Завдяки поєднанню переваг і вибору на користь неону, це стало довгоочікуваним оновленням для всіх.

Час від часу наші експерти по зовнішній рекламі мають задоволення повністю переробити дизайн, а разом з ним і конструкцію вивісок магазинів наших клієнтів.

Візитки, в залежності від побажань, можуть бути виготовлені з різних матеріалів і бувають різноманітних форм і розмірів. Незважаючи на те, що візитку можна зробити нестандартного розміру, ми все-таки рекомендуємо дотримуватися звичного в Україні формату 50х90мм, так як візитівки й кишеньки в портмоне розраховані саме на такий розмір візитних карток.