Наша рекламна агенція пропонує вам команду професіоналів, яка займається рекламою вже більш ніж 12 років. Ми — команда, що відповість на всі ваші запитання, дасть поради щодо найбільш ефективних способів розміщення реклами та буде контролювати розміщення на всіх етапах від розробки дизайну макету до монтажу та фотозвіту. Ми пропонуємо лише комфортну та вигідну співпрацю, адже дорожимо кожним клієнтом. Великий вибір рекламних конструкцій, які ми можемо вам запропонувати, дозволить розмістити вашу рекламу в найбільш результативній локації нашого міста та регіону.

Бігборд

Бігборд — це рекламний щит загальною площею 18 м² (6х3 метра). Бігборд розміщується на опорі або стіні будівлі.

Призма

Призма або призматрон — рекламна платформа, що схожа з бігбордом, але відмінністю є декілька десятків змінних тригранників, що дозволяє на одній площі розмістити від одного до трьох рекламних сюжетів, які змінюються кожні 23-30 секунд, а зміна сюжетів займає від 3 до 5 секунд. Поворотний механізм зі змінним сюжетом привертає більше уваги до реклами, тому цей спосіб розміщення є більш ефективним, ніж бігборд.

Сітілайт

Сітілайт — конструкція для демонстрації реклами, які зазвичай встановлюються вздовж проїжджої частини та на тротуарах. Розміри сітілайта варіюються від 2 до 2,6 метрів, що дозволяє рекламі завжди залишатися на рівні очей як водія та пасажира, так і перехожих. Розрмі рекламного поля 1,2х1,8 метрів.

Відеосітілайт

Відеосітілайт — конструкція, що містить в собі SMD LED модулі, які транслюють якісне відеозображення. Ця конструкція поєднала в собі всі переваги зовнішньої та телевізійної реклами. Яскраві зображення образів на відеосітілайті приковують до себе погляд більш ніж 80% аудиторії в зоні розташування. У відеосітілайтах, які ми можемо надати у використання для наших замовників, застосовуються більш яскраві світлодіоди, тому зображення залишається чітким та яскравим при будь-яких погодних умовах та незалежно від часу доби.

 

Обрати конструкцію

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми