Після започаткуванню своєї компанії, перш за все, що вам потрібно буде зробити — виготовити власну печатку. Друк підтвердить автентичність ваших документів і додасть їм законності. Право користуватися нею має лише директор, або уповноважена ним особа.

Виготовлення друку - досить швидкий і творчий процес. Перший етап виготовлення — ескіз. Дизайн майбутньої друку повністю продумується і виконується професійним Макетчик, який досконало володіє навичками роботи в спеціальному комп'ютерному додатку, який і створює макет майбутньої друку. Наступний етап залежить від технології виробництва. Найбільш поширена — лазерна технологія. Після того, як макет готовий, він відправляється на відповідне обладнання. Лазер, під керуванням і контролем комп'ютера на поверхні гумової основи випалює зображення. І останній етап - кліше комплектується на спеціальне оснащення, для зручної роботи і після цього готовий до використання.

Згідно з чинним законодавством наявність печатки в кожному підприємстві, є обов'язковим. Використовують її, як у державній, так і комерційної і приватному секторах. Все залежить тільки від способу виготовлення, форми і розмірів. Найбільш поширені форми печаток - круглі, трикутні і прямокутні. Вибір форми залежить від сфери застосування, посади, і рідко від особистих уподобань. Найбільш поширені саме круглі печатки. В основному їх ставлять на останній сторінці важливих документів. Є ще один з видів печаток - факсиміле. Ця печатка повністю повторює підпис людини, найчастіше використовується керівниками, що набагато полегшує роботу з великою кількістю документів.

Виготовлення печатки — це ще й досить творчий процес. Ви самостійно можете створити макет, а так само визначитись з текстом, який буде присутній на ній. Це можуть бути особисті дані, ініціали, назву організації, і т.д. Якщо ви не можете визначитися з видом, ми вам із задоволенням допоможемо.

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми