Яке відкриття компанії, торгового центру чи магазину може обійтися без каталогів, роздаткових матеріалів, сувенірної продукції? Навіть сам візит на захід починається із запрошення, надрукованого і врученого вам в конверті.

Чи можемо ми провести будь-яку акцію без допоміжних поліграфічних матеріалів? Тут варто використовувати все: візитки, буклети, листівки, шоу-бокси, диспенсери, футболки, ручки, бейсболки, ліхтарики і запальнички, блокноти та яскраві стікери. Всі засоби ефективні для залучення уваги потенційного покупця.

Як торговому представнику розповісти про новинки та хітах продажів товарознавцю? Можна, звичайно, вислати електронну презентацію. Але наскільки простіше залишити каталог продукції або папку з інформацією у вигляді листівок або невеликих буклетів.

Ми впевнені, що поліграфічна продукція необхідна майже в будь-якій рекламній кампанії, тому пропонуємо вам максимально якісний кольоровий друк рекламної продукції:

Найбільш поширений вид друку для створення рекламних матеріалів від 1000 одиниць — офсетний друк; для матеріалів з невеликим тиражем — цифровий друк від 100 одиниць.

Також ми пропонуємо послуги з розробки та верстки макетів для будь-якого виду друку по техзавданню, яке надає замовник, а також аудит оригінальних макетів клієнта, які віддаються в друк .
В нас лише якісні матеріали, найсучасніше обладнання, розумні ціни та оперативний друк.

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми