Згідно з дослідженнями фахівців, успішність і прибутковість бізнесу фактично на 50% залежить від зовнішньої реклами підприємства, тобто рекламної вивіски, магазину, ресторану, також від того, як оформлений фасад фірми, наскільки запам'ятовується вивіска і рекламна конструкція, яка, власне, і є візитною карткою, тобто обличчям підприємства.

Виготовлення зовнішньої реклами сьогодні - непросте завдання, що вимагає відповідального підходу з боку кваліфікованих фахівців, а також наявності сучасної матеріально-технічної бази.

Новітні технології в області проектування і конструювання рекламних стендів, афіш, банерів, бігбордів та інших досягли високого рівня розвитку. Завдяки цьому стало можливим створювати яскраві зображення, що добре запам'ятовуються зображення, що поєднують у собі слогани, заклики до дії, привабливі малюнки і багато іншого. Наші фахівці зможуть спроектувати та виготовити вам найпривабливіший фасад вашого закладу.

Здається, що це просто. Але так лише здається…

Виготовлення візуальної реклами – процес не простий і дуже цікавий.

Дійові особи:

Замовник – людина, яка бажає, щоб його вивіска була кращою за сусідську, або така ж сама.

Дизайнер – професіонал із багаторічною практикою. Людина, що  часто диктує зовнішній вигляд вивіски і має найкраще уявлення про те, як її слід подати, бо працює зі схожими проектами у різноманітних напрямках кожен день. А якщо дизайнер постійно удосконалює майстерність – то це своєрідний «Рембо» своєї справи.

Працівники на виробництві – хлопці і дівчата, в яких правильно ростуть руки і які чудово орієнтуються в геометрії і просторі. Їхня команда має бути чітко злагоджена і в ній кожен має чітко знати свою роботу, нести відповідальність за неї і розуміти в які строки все має бути готово. В ідеальній команді на виробництві кожен з таких людей має бути взаємозамінним.

Все починається з ідеї або назви. Після того, як є назва або логотип, починається головний технічно-творчий процес. Іншими словами, починає працювати механізм виробництва. Зазвичай спочатку вивіска розробляється в графічній програмі на комп’ютері. Потім робиться 3D візуалізація. І вже тільки після того, як ми маємо затверджений візуальний проект з усіма технічними характеристиками, – починається виготовлення всіх деталей, каркасів і сегментів, встановлення електричних елементів і монтаж вивіски.

Зазвичай люди бачать вже готову вивіску на фасадах будівель або всередині них. Якщо вивіска зроблена цікаво, незвично і несе в собі ідею вашого бізнесу, то її будуть розцінювати не як звичайну рекламну конструкцію, а як справжній витвір мистецтва. Останнім часом все більше людей розуміють це і в якості вивісок частіше замовляють не просто коробки з підсвічуванням чи банальні об’ємні літери, а підходять до питання креативно і з величезним розмахом. Тому після виготовлення і встановлення їхня реклама завжди залишає у пересічних громадян незабутнє враження.

Вивіски мають безліч різноманітних елементів і підсвічування різних типів:

 • лайтбокси світлові
 • бокси не світлові
 • літери об’ємні світлові зсередини
 • літери світлові зовні
 • підсвічування по контуру
 • лампи відкритого типу, втоплені в об’ємних елементах
 • елементи з газорозрядного і холодного неону
 • короба на проріз з внутрішнім підсвічуванням (ефект вирізаних світлових літер на фасаді)
 • світлодіодні написи
 • вивіски з акрилу з торцевим підсвічуванням (можна використовувати як зсередини, так і зовні приміщення)
 • вивіски формувального типу (коли всі складові логотипу або назви виготовляються за допомогою вакуумного столу і розігріваючих елементів)
 • вивіски зі зрізу дерева за допомогою обробки фрезерним верстатом (елементи вивіски можуть бути світлові або не світлові, або пофарбовані і оброблені лаком чи морилкою, щоб вивіска не вбирала вологу і працювала щонайдовше в гарному стані)
 • ростові фігури
 • декорації для внутрішнього і зовнішнього застосування
 • різноманітні стробоскопи і проектувальні сканери

 

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми