Навіщо потрібна зовнішня реклама?

Успішність і прибутковість бізнесу безпосередньо пов'язана з рекламною кампанією. Фахівці вважають, що 50% ефективності залежить від зовнішньої реклами: рекламної вивіски підприємства або закладу, оформлення фасаду, якості та оригінальності рекламної конструкції.

Вивіска – це візитна картка вашого бізнесу, а значить - особа підприємства.

Виготовлення зовнішньої реклами

Створення висококласної і ефективної реклами - це величезна праця кваліфікованих фахівців і використання сучасної матеріально-технічної бази.

Сьогодні, коли технології в області проектування і конструювання рекламних стендів, афіш, банерів і білбордів постійно розвиваються, можливості реклами вийшли на новий рівень. Наші фахівці спроектують і виготовлять для вас привабливий фасад вашого закладу, яскраві зображення, які поєднують в собі слогани і залучають споживача, барвисті вивіски, які запам'ятовуються на довгі роки і потрапляють прямо в серце вашого клієнта і багато іншого.

Пропонуємо познайомитися з дійовими особами процесу створення вашого шедевра.

Замовник – ви. Людина, яка прагне зробити свою вивіску унікальною і результативною.

Дизайнер – досвідчений професіонал. Експерт, який запропонує різні варіанти для того, щоб об'єднати ваші запити в ексклюзивний проект.

Працівники виробництва - майстри праці, які прекрасно орієнтуються в геометрії і просторі. Вони націлені на своєчасну і якісну реалізацію проекту. У цій команді кожен взаємозамінний.

З чого починається процес?

Все починається з ідеї. У випадку з рекламою, це часто назва або логотип, а також – побажання клієнта. На першому етапі виробництва розробляється проект вивіски в графічній програмі. Потім створюється 3D візуалізація. А вже після того, як об'ємний макет вивіски затверджується із замовником, починається виготовлення всіх деталей.

На цьому етапі реалізуються каркаси, сегменти, електричні елементи, а потім здійснюється монтаж.

Готову вивіску сміливо можна називати візитною карткою підприємства! І коли вона оригінальна, цікава і інформативна, то у перехожих з'являється непереборне бажання звернутися за потрібною адресою за товаром або послугою.

З розвитком технологій і запитів жителів вперед зробила крок і конкуренція, а замовники все більше уваги приділяють високій якості і оригінальності оформлення вивісок (і інших елементів реклами) свого бізнесу. Тому що розуміють, що зовнішня реклама незамінна в створенні і просуванні свого бренду.

Наша справа – розробити і створити для вас ідеальну рекламу, яка влучно влучить у ціль, приверне увагу споживача і допоможе вам назавжди завоювати його довіру і прихильність. Хочете залишити незабутнє враження і вразити всіх унікальною вивіскою? Ми допоможемо підібрати ваш варіант.

Вивіски мають безліч різноманітних елементів і підсвічування різних типів:

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми