Стенди призначені для візуалізації головної інформації про товар/послугу. Найбільш популярними є куточки покупця, які можна зустріти в кожному магазині. Ми підберемо найбільш підходящий варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр і стане корисним помічником для ваших відвідувачів.

Табличка - листовий матеріал певної форми, на який наноситься необхідний текст, логотип або зображення. Розмір таблички і матеріал вибирають, відштовхуючись від місця, де буде використовуватися конструкція. Уявити собі офіс і установу в сучасному світі без табличок рішуче неможливо. Крім того, на ній можна розмістити багато корисної інформації. Вартість табличок розраховується окремо і залежить від матеріалів, складності шрифту, наявності логотипів і зображень і т.д.

Покажчик - невід'ємний атрибут орієнтування, який допомагає гостям міста знайти потрібне місце, а відвідувачеві підприємства - той чи інший відділ/кабінет. Застосовуються в будь-яких великих фірмах, а також на вулицях. Завдяки професійному дизайнерові, покажчик може стати родзинкою і стильним елементом оформлення. Виконуються під замовлення різних форм і розмірів в залежності від загального дизайну інтер'єру чи навіть фасаду будівлі.

Стенди плоскі

---

Стенди об'ємні

---

Стенди об'ємні з кишеньками

---

У вас є питання? Залиште заявку і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом

Залишити заявку

Будь ласка, заповніть усі поля данной форми